start@brandovo.sk  /  +421 908 142 676

O nás

Reklamná agentúra Brandovo začala svoje pôsobenie v roku 2013 ako odpoveď na narastajúci dopyt po službách v oblasti dizajnu. S nadšením a skvelými zákazníkmi sa naše nápady a inovatívne riešenia stali skutočnosťou. Časom sa tak z malej agentúry vďaka klientom a tiež skvelým partnerským firmám, stala fullservisová digitálna agentúra, ktorá klientom prináša komplexné grafické, reklamné a marketingové služby.

Našim cieľom je budovať silné značky našich klientov, a prinášať im tak viac zákazníkov. Sme tu preto, aby sme vám pomohli v oblasti, ktorá je v dnešnej dobe pre Váš biznis naozaj dôležitá.

tvorba printových & online grafík

Či už potrebujete jednoduchý návrh vizitky či letáčika alebo komplexný súbor tlačovín pre vašu firmu ako sú firemné tlačoviny, billboardy, citylighty, môžete sa na nás obrátiť. V rámci grafického dizajnu vám zabezpečíme aj tlač pre všetky vaše tlačoviny.

komplexná výroba moderných webov

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. V rámci našich služieb vám zabezpečíme aj to, aby sa na váš web dostali vaši zákazníci.

komplexná správa social media

Nemáte ešte profil na facebooku, instagrame, pintereste, youtube alebo linked in? V dnešnej dobe je veľmi dôležité, aby si vás vaši zákazníci vedeli dohľadať na sociálnych sieťach. Tento trend tak podporí vašu dôveryhodnosť a pomôže vám osloviť ešte viacej zákazníkov.

tvorba a rebranding značiek

Prepracovaný a moderný dizajn vašej značky je dôležitý. Ľudia si podľa vášho loga a názvu spoločnosti vytvoria obraz, ktorý vám môže pomôcť alebo aj ublížiť. Zverte vašu korporátnu identitu do našich rúk.

online marketing & reklama

Krásny a moderný dizajn vašej stránke nestačí. Je treba sa zákazníkovi ukázať a časom pripomenúť. Online marketing vám nastavíme tak, aby oslovoval tých správnych ľudí v správnom čase.